Menu
Mesto Moldava nad Bodvou
Moldava nad Bodvou
Szepsi
Mesto Moldava nad Bodvou
Moldava nad Bodvou
Szepsi

Slávnostné oceňovanie žiakov, študentov a športovcov

Slávnostné oceňovanie žiakov, študentov a športovcov

Slávnostné oceňovanie úspešných žiakov, študentov a mládežníckých športovcov.

V utorok 28. júna 2022 sa vo veľkej sále MsKS uskutočnilo slávnostné oceňovanie úspešných žiakov, študentov a mládežníckých športovcov. Mestské kultúrne stredisko z poverenia mesta Moldava nad Bodvou každoročne organizuje a oceňuje najúspešnejších žiakov a študentov škôl, ktoré pôsobia v meste Moldava nad Bodvou. Úspešných žiakov a študentov, ktorí dosiahli významné úspechy v rozličných oblastiach nominujú riaditeľstvá jednotlivých škôl a ocenenie udeľuje primátor mesta.

Základná škola na ulici ČSA:
Alexandra Pállová
Patrícia Ádámová
Veronika Kinga Oravczová

Základná škola Severná:
Jakub Zima
Ján Hudák
Matúš Béreš

Základná umelecká škola:
Monika Hronecová
Matej Karol Poľák
Marta Anna Woloszynová

Gymnázium Štefana Moysesa:
Slávka Holečková
Nadja Eližerová
Róbert Rajňák

Stredná odborná škola agrotechnická:
Bibiána Ondiková
Damian Tokár
Martin Kačmár

Spojená cirkevná škola bl. Sáry Salkaházi:
Pásztor Anna
Dieneš Noémi
Viszlay Eszter

Mestský športový klub Moldava nad Bodvou pod záštitou primátora mesta Moldava nad Bodvou Slavomíra Borovského v rámci verejnej prezentácie športu tohto roku prvykrát ocenilo úspešných mládežníckych športovcov a kolektívy mesta za úspechy, ktoré dosiahli v rokoch 2021 a 2022. Ocenenia sa udeľujú za vynikajúce športové výsledky a vzornú reprezentáciu mesta Moldavy nad Bodvou na základe verejnej výzvy na nomináciu, ktorá bola zverejnená na webovej stránke mesta v máji tohto roku. Primátor mesta Moldava nad Bodvou Slavomír Borovský spoločne s riaditeľom Mestského športového klubu Tiborom Podrackim odovzdali ocenenia športovcom v týchto kategóriách:

Kategória A:
Adam Klajber - stolný tenis
Christián Tamáš - kickbox
András Takács - atletika

Kategória B:
Marek Trembecký - taekwondo
Alexandra Tamášová - kickbox
Ľuboš Rozenberg - zápasenie
Kira Schwartz - spoločenský tanec
Daniel Jančík - atletika
Kristóf Nyíri - atletika
Samuel Palkó - atletika
Linda Sanislová - spoločenský tane
Márk Maruščák - spoločenský tanec

Kategória C:
Alexandra Kissová - atletika
Ashley Mária Ondernická - atletika
Natália Trembecká - spoločenský tanec
Dominik Pisko - spoločenský tanec

Oceneným blahoželáme k dosiahnutým úspechom a ďakujeme za vzornú reprezentáciu nášho mesta v školskom roku 2021/2022.

Za kultúrny program počas oceňovania ďakujeme žiakom a pedagógom zo Základnej umeleckej školy.

Foto: Adrián Juríček

 

Dátum vloženia: 4. 7. 2022 9:53
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 7. 2022 15:21
Autor: Mestské kultúrne stredisko

Samospráva

Pozvánky / upútavky

ZVOZOVÝ KALENDÁR

Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26
27
28
29 30 31 1 2 3
4

MinisterstvoProstriedky zo štátneho rozpočtu na šport v roku 2021: 100 000,- eur

Sociálne siete

Pozvánky / upútavky


Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 18. 8. 2022
jasná obloha 34 °C 19 °C
piatok 19. 8. slabý dážď 35/21 °C
sobota 20. 8. mierny dážď 30/21 °C
nedeľa 21. 8. mierny dážď 24/19 °C

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
rozšírené vyhľadávanie