2024. március 18-án és március 19-én 8:10 órától 16:30 óráig szünetelni fog az áramellátás Szepsi város következő részein: SzNF utca, Hegyi utca, Komensky utca, Fábry utca, Szőlőskert utca a Bolt utca.
Városi díjazottak
A város díszpolgára
Mgr. Jenő Hauser - in memoriam (2022)
Tibor Max Eisen (2022)
Ing. Bertalan Bocskorás - in memoriam (2022)
Mons. Kádasi István (2003)
PhMr. Gustáv Stibrányi (1999)
Pro Urbe díjak
2016 - Helena Garová
2015 - MUDr. Erika Csachová
2014 - Mgr. Ilona Sýkora
2013 - PaedDr. Štefan Liszkai
2012 - Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku – cirkevný zbor v Moldave nad Bodvou
2011 - Základná škola a gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským Moldava nad Bodvou, Mgr. Katarína Schnellyová
2010 - Mons. JCDr. Bartolomej Gábor, PhD., Miestna organizácia Csemadok-u
2009 - Futbalový klub BODVA, Základná umelecká škola v Moldave nad Bodvou
2008 - Dr. Görcsös Mihályné Dr. Takáts Gizella
2007 - Vojtech Draskoczy
2006 - Jozef Gebe
2005 - RNDr. Miroslav Fulín, CSc.
2004 - Spevácky zbor "Szepsi Asszonykórus"
2003 - Ladislav Osztro
2002 - Róbert Máthé
2001 - Ladislav Tamás
2000 - Ildikó Nagyová
Városi díjazottak
2022 - László Dobos, PaedDr. Jolana Liszkaiová, Imre Nagy, Valéria Spišáková, Július Rezeš
2019 - Štefan Matis, Réka Harajda, František Greguš, András Demko
2017 - Helena Rostášová, Jozef Kostura, PhDr. Mgr. Péter Halász
2016 - Irena Čirčová, Zoltán Drága, Ján Kadlec
2015 - Anna Danková, PhDr. Michal Bojko, Andrej Dojčák
2014 - Viera Nagyová, Adam Klajber, Centrum voľného času CVrČek, Gymnázium Štefana Moysesa
2013 - PhDr. Ladislav Kučera, CSc., Erika Csepelyová, Viliam Bascsúr
2012 - František Boda, Ing. Pavel Góts, Mgr. Th. Zoltán Gyüre
2011 - Anna Ikrényiová, Ženský spevácky zbor Živena, Šarlota Képesová
2010 - Aranka Pruszák, Helena Amrichová, RNDr. Elena Pipišová, Stredná odborná škola
2009 - László Szombathy, Monika Hudáková
2008 - Pavol Koštenský, Mgr. Gizela Zabóová, "Moldavský chlieb"
2007 - Ženský spevácky súbor „Búzakalász“, Ing. Ján Tóth, PhDr. Anastázia Vavríková
2006 - Mgr. Edita Ivanišová, Eugen Somody, Katarína Žolnerová
2005 - Attila Balla, Ladislav Ivanko, Tibor Rybár
2004 - Dr. Gellért Tamás, Margita Semanová, Rudolf Rybár
2003 - Katarína Brašková, Ján Gubek, Imrich Lyócsa, Gabriel Szmerek
2002 - Mária Spišáková, Katarína Vincejová, Skautský oddiel Miklósa Bercsényiho
2001 - Helena Garová, Béla Remák, Ján Szojka
2000 - Súbor mažoretiek Twingy, Ženská spevácka skupina Živena, Imrich Lyócsa