MOLDAVA NAD BODVOU

Oficiálny webový portál

[top-4]
Slovenský jazykMaygyarul
Mestská televízia
Ako vybaviť?
Voľné pracovné miesta
Mestská polícia
Kultúra v meste

Poďakovanie ZUŠ Moldava nad Bodvou

03.07.2018 10:46
Moldavský Festival kultúry a športu je už tradične pre našu školu posledným vystúpením v školskom roku. Do posledného miesta zaplnenej sále Podnikateľského inkubátora predviedla naša škola pestrý program, zostavený zo sólových, ale aj skupinových skladieb od klasiky až po populárnu hudbu. Prekvapením koncertu bol krst komiksu autora z Moldavy nad Bodvou Michala Góča. Bolo obrovským prekvapením pre všetkých v hľadisku, že väčšina z nich autora osobne pozná. Koncert a aj krst dopadli na výbornú, tak ako všetky vystúpenia žiakov Základnej umeleckej školy k čomu im srdečne gratulujem.
Rád by som sa osobne poďakoval všetkým fotografom, kameramanom, kolegom, priateľom, rodičom, starým rodičom, súrodencom za priazeň a podporu a teším sa, že sa po prázdninách opäť stretneme na našich podujatiach.
Prajem Vám krásne leto plné oddychu a dúfam, že to bez nás vydržíte. Nám budete určite chýbať. :)
Dovidenia.