Mesto Moldava nad Bodvou - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Slávnostné otvorenie rádiologického oddelenia v Moldave

Slávnostné otvorenie rádiologického oddelenia v Moldave

Nové rádiologické oddelenie v Moldave – investícia do zdravotnej starostlivosti

V stredu 26. novembra sa uskutočnilo slávnostné otvorenie nového rádiologického oddelenia v Poliklinike v Moldave nad Bodvou, pri ktorom primátor mesta JUDr. Ing. Slavomír Borovský, predseda Košického samosprávneho kraja Ing. Rastislav Trnka a MUDr. Michal Baník MPH, MHA v prítomnosti poslancov miestneho zastupiteľstva spoločne prestrihli pásku.

V našom kraji je stále menej RTG pracovísk, no Moldava nad Bodvou sa môže pýšiť novootvoreným rádiologickým oddelením. Po vyše štyroch rokoch sa teda môžu obyvatelia Údolia Bodvy tešiť z funkčného rádiologického oddelenia, kde sa v prípade potreby dočkajú potrebného vyšetrenia, za ktorým už nemusia cestovať desiatky kilometrov. Oddelenie je otvorené v pracovných dňoch od 8:00 do 13:30. Pacienti nemusia čakať a potrebné nie je ani objednanie.

Reportáž:

 

Dátum vloženia: 2. 12. 2025 10:09
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 12. 2025 10:15