V utorok 3. marca privítal primátor mesta Slavomír Borovský na mestskom úrade ministra investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky Samuela Migaľa. Diskusia sa týkala najmä iniciatívy a snahy zlepšiť život obyvateľov v regióne. Minister Migaľ ocenil angažovanosť mesta k zlepšeniu infraštruktúry, ochrane životného prostredia a zvyšovania kvality života obyvateľov. Pracovné stretnutie vyvrcholilo podpísaním dekrétu o spolupráci na projekte „Rekonštrukcia jedálne ZŠ Severná v Moldave nad Bodvou“ v celkovej sume takmer 474 tisíc eur.