Dňa 8. októbra 2025 sa vo Veľkej sále Mestského kultúrneho strediska v Moldave nad Bodvou uskutočnilo milé podujatie venované našim seniorom.
Organizátorom bolo Mestské kultúrne stredisko (MsKS), ktoré privítalo početných hostí, seniorov i obyvateľov mesta. Prítomných srdečne pozdravila riaditeľka MsKS Adriana Szilágyiová a primátor mesta Slavomír Borovský, ktorí vo svojich príhovoroch vyjadrili úctu, poďakovanie a vďačnosť staršej generácii za ich prácu, múdrosť a prínos pre komunitu.
O krásny kultúrny program sa postarali žiaci Detského folklórneho súboru Pantľika zo ZŠ ČSA a Detský folklórny súbor Čučoriedky. Svojím vystúpením potešili všetkých prítomných a vytvorili radostnú, srdečnú atmosféru
Po programe nasledovala voľná zábava v sprievode hudobníka Štefana Farkaša. Hostia si mohli zaspievať, zatancovať a v príjemnej spoločnosti prežiť pekné popoludnie plné úsmevov a dobrej nálady.