A hagyományos májusfaállítás ünnepi májusi felvonulással kezdődött a Štefan Moyses Gimnázium épületétől egészen a főtérig. A felvonulás résztvevői voltak a gimnázium diákjai, a Pántlika gyermekkórus és a CsH Alapiskola 15 tanulói.
A kulturális műsorban felléptek a Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont óvodás gyermekei egy gyönyörű előadással. Csodálatos műsorral mutatkoztak be a Pántlika gyermekkórus tagjai is a CsH Alapiskola mellett, akik igazán különleges hangulatot teremtettek. Minden fellépőnek és pedagógusnak szívből köszönjük a szereplést.
A májusfára jelképesen szalagot kötött Borovsky Slavomír polgármester úr a Pántlika gyermekkórus gyermekeivel együtt. Ezt követően a Štefan Moyses Gimnázium diákjai ünnepélyesen felállították a májusfát, amely május hónapjában a város minden nője és lánya iránti tisztelet szimbóluma lesz.
Köszönjük a szociális vállalat munkatársainak az együttműködést a rendezvény megszervezésében, valamint külön köszönet illeti Juhás Árpád urat a gyönyörű nyírfa adományozásáért.
Foto: Jakab Gabriel
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 |
4
|
5 |
6
|
7 |
| 8 | 9 | 10 |
11
|
12 |
13
|
14 |
| 15 | 16 | 17 |
18
|
19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 |
25
|
26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 1 |
2
|
3 |
4
|
5 |