MOLDAVA NAD BODVOU

Oficiálny webový portál

Mestská televízia
Ako vybaviť?
Voľné pracovné miesta
Mestská polícia
Kultúra v meste

Oznam pre cestujúcich

09.04.2018 12:00
 
Oznamujeme cestujúcim, že z dôvodu rekonštrukcie kruhového objazdu na Moldavskej ceste, bude prímestská doprava od 7.4.2018 vedená nasledovne:
Spoje od Pereša do Košíc - cestujúci budú môcť vystúpiť na zastávke OC OPTIMA. Spoje budú následne po prejdení svetelnej križovatky pokračovať po ulici Popradskej, následne doprava na Bardejovskú ulicu, doprava na Triedu SNP, cez koľajnice sa otočí do protismeru na triedu SNP a doprava cez Toryskú ulicu na Štúrovu ulicu, kde budú pokračovať po pôvodnej trase na AS Košice. Pribudnú autobusové zastávky Spoločenský pavilón (pri BILLE)a Magistrát mesta Košice, zastávka SOŠ automobilová bude zrušená.
Spoje, ktoré nebudú zastavovať pri OC Optima budú zastavovať na zastávke Obchodné centrá na Popradskej ulici (pred OC Kaufland) a ďalej pokračovať  ako vo vyššie spomenutom prípade.
 
Pre spoje z Košíc smerom do Pereša - spoje pôjdu z Toryskej ulice doľava na Triedu SNP a cez kruhový objazd doprava na Moldavskú cestu na pôvodnú trasu. Pribudne autobusová zastávka Spoločenský pavilón (pri BILLE) a u spojov, ktoré nezachádzajú ku OC OPTIMA aj zastávka Obchodné centrá (pri OC Kaufland), zastávka SOŠ automobilová bude zrušená.
 
Z dôvodu vyššie uvedených obchádzok a pravdepodobne aj zhustenej doprave v meste Košice hlavne v špičkových časoch dôjde k meškaniu autobusových spojov.
 
Za nepríjemnosti s cestovaním sa Vám ospravedlňujeme.
 
eurobus a.s.