MOLDAVA NAD BODVOU

Oficiálny webový portál

Mestská televízia
Ako vybaviť?
Voľné pracovné miesta
Mestská polícia
Kultúra v meste

Vianočný koncert ZUŠ

14.12.2018 13:02
Ubehol ďalší rok a opäť sme sa všetci stretli na dlho očakávanom a pripravovanom Vianočnom koncerte.
Vianočné koncerty sa opäť odohrávali v našej koncertnej sále, ktorá je síce o trochu menšia, ale o to viac je v nej cítiť teplo domova, lásku, radosť a rodinnú atmosféru.
V doobedňajších hodinách sa uskutočnili dva koncerty pre našich najmenších poslucháčov z materských a základných škôl, ktorí prišli podporiť všetkých účinkujúcich, ale hlavne získať nové podnety a zážitky, či dokonca objaviť lásku k umeniu.
Hlavný večerný koncert sa začal už v tradičnom čase o 16:30 a skladal sa z dvoch častí. Hudobné čísla boli popretkávané vianočnými prianiami a drobnými scénkami v podaní našich najmenších hercov z literárno-dramatického odboru. Koncert gradoval až do posledných čísiel, kde sa predstavili viaceré komorné zoskupenia, ako súbor zobcových fláut, gitarový súbor a záver patril zoskupeniu Art orchestra, ktoré sa s nami rozlúčilo krásnymi úpravami vianočných kolied. Koncertná sála bola zaplnená do posledného miesta. Diváci si mohli prezrieť nádhernú výstavu výtvarného odboru, ktorá sa rozprestierala po chodbách celej školy.
Čo viac nám môže chýbať v tomto čarovnom predvianočnom čase? Už len Vám a Vašim blízkym popriať krásne a požehnané Vianočné sviatky a pozvať Vás na Adventný koncert 20. decembra 2018 o 17:00 hod. do Podnikateľského inkubátora.