MOLDAVA NAD BODVOU

Oficiálny webový portál

Mestská televízia
Ako vybaviť?
Voľné pracovné miesta
Mestská polícia
Kultúra v meste
    
Mestský Adventný koncert ZUŠ

18.12.2017 15:55
Podvečer 14. decembra 2017 sa v Podnikateľskom inkubátore po ročnej prestávke opäť odohral jeden z najemotívnejších koncertov v roku. Základná umelecká škola v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom a mestom Moldava nad Bodvou zorganizovala toto podujatie a ponúkla tak verejnosti jedinečný zážitok v podobe mestského Adventného koncertu žiakov a pedagógov ZUŠ Moldava nad Bodvou. Hosťom večera bola operná speváčka Veronika Havasi, ktorá svojim sopránom potešila ucho, ale aj oko diváka. Vrcholom koncertu bolo vystúpenie školského Art Orchestra pod vedením uč. Renaty Tóthovej.
Súčasťou koncertu bolo otvorenie retrospektívnej výstavy výtvarných prác z triedy uč. Viery Nagyovej. Výstava obsahuje výber prác z jej bohatej 45 ročnej pedagogickej praxe a bude divákom k dispozícii v priestoroch Podnikateľského inkubátora do konca školského roka.
Ťažko popísať atmosféru koncertu slovami. Tak sa jej skúste nadýchnuť aspoň z fotografií tohto jedinečného podujatia. Koncert bude vysielaný mestskou televíziou počas Vianočných sviatkov.